aktualności

Muzea Otwarte - kolejne spotkanie online

Data: 14 kwietnia 2021, Środa

Zapraszamy na spotkanie on-line w ramach projektu "Muzea otwarte – rozszerzenie możliwości programowych instytucji kultury pogranicza polsko-słowackiego” które odbędzie się w piątek 23 kwietnia

Agenda Spotkania:

10:00 - powitanie i otwarcie – z-ca dyrektora Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów (partner wiodący Projektu), pani Magdalena Zalesko.

10:05 – Finansowanie projektu i obecny poziom osiągnięcia wskaźników - koordynator Projektu Alina Marek

10.15 - 10.30 Brief - Prezentacja najbardziej charakterystycznych obiektów i produktów powstałych w ramach projektu przez partnerskie instytucje (kolejność informacji: 1. Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów; 2. Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu; 3. Muzeum Nadwiślański Park Etnograficzny w Wygiełzowie i Zamek Lipowiec; 4. Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach; 5. Oravské múzeum Pavla Országha Hviezdoslava v Dolnom Kubíne; 6. Liptovské múzeum v Ružomberku; 7. Muzeum - Orawski Park Etnograficzny w Zubrzycy Górnej; 8. Muzeum Tatrzańskie im. Dra Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem)

10:30 - prelekcja p. Krzysztofa Wostala (Fundacja Transgresja, Katowice)

11:45 - dyskusja, pytania mediów

12:30 - zakończenie spotkania

Chętni do udziału w spotkaniu mogą zgłaszać się na adres janikjanina1@gmail.com. Link z dostępem do udziału w spotkaniu zostanie przesłany w terminie do 20 kwietnia.

PRZEBIEG SPOTKANIA: w programie ZOOM będziecie Państwo mogli zadawać pytania głosowe lub skorzystać z okienka czatu. Zachęcamy, aby 15-10 min. przed szkoleniem wykonać krótki TEST połączenia. Program ZOOM jest prosty w obsłudze, ale istnieje limit uczestników. W sesji może jednocześnie wziąć udział 25 stanowisk komputerowych. Przy każdym stanowisku może znajdować się dowolna liczba uczestników. Bardzo proszę o tym pamiętać.

Projekt współfinansowany w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska-Słowacja na lata 2014-2020.

« powrót

zobacz także

dołącz do nas!