HOTEL DIERY *** SŁOWACJA - TANIE NOCLEGI TERCHOVÁ VRÁTNA

Hotel Diery *** oferuje pobyt w malowniczej, słynącej z tradycji ludowej miejscowości Terchová. Miejscowość ta położona jest na skraju Parku Narodowego Mała Fatra, bezpośrednio w miejscu, które jest uważane za najlepszy punkt wyjścia na jeden z najpiękniejszych szlaków turystycznych na Słowacji przy skalistym kanionie Jánošíkove Diery (Dziury Janosika), kanionie, gdzie można wspinać się nad piękne wodospady i wędrować przez przepiękne doliny.

Jest to również dobry punkt startu na wiele szlaków turystycznych jak na szlak Malý Rozsutec(1341m) i Veľký Rozsutec (1601m). Prowadzi stąd także wiele innych szlaków turystycznych na terenie najpiękniejszego Parku Narodowego na Słowacji - Małej Fatry.

Zakwaterowanie w komfortowych, odnowionych pokojach. Każdy pokój ma własną łazienkę, telewizję satelitarną, balkon lub taras. W każdym pokoju dostępna jest sieć wi-fi i internet bezpłatny dla gości hotelowych.
Hotel *** Diery ma 20 pokoi dwuosobowych z możliwością dostawienia trzeciego łóżka. Dla dzieci do lat 12 trzecie łóżko, kosztuje tylko 50% ceny. Kilka pokoi może być wykorzystane jako pokoje rodzinne tj. jako trzy i czteroosobowe.

Istnieją również apartamenty (2+1, 2+2+1, 3+1) o podwyższonym standardzie. Goście mają wspólny salon z bilardem, piłkarzyki i inne gry planszowe, oprócz dobrej kawy i herbaty przez cały dzień za darmo. Dla rodzin z małymi dziećmi jest dostępna 24 godziny na kuchenkę mikrofalową i czajnik.

TRADYCYJNE SŁOWACKIE POTRAWY DOMOWEJ KUCHNI
Nie ma lepszego miejsca, aby zakończyć dzień w Terchova niż nasza tradycyjna, słowacka gospoda Koliba, która oferuje tradycyjne słowackie posiłki własnego wyrobu jak też kuchni europejskiej. Znajdziesz tu stylowe drewniane wnętrze, duży kominek, miłą obsługę, tradycyjną muzykę ludową, a przede wszystkim doskonałe domowe jedzenie.

Gospoda Koliba dysponuje 80 miejscami z wydzielonym miejscem dla palących.

WAKACJE W GÓRACH NA SŁOWACJI
Hotel *** Diery położony jest na skraju Parku Narodowego Mała Fatra, który jest tylko jedną z kilku możliwości, które oferuje Słowacja jako idealne miejsce na lato jak i zimowy urlop. Urokliwa przyroda i wiele rozrywek jakie oferuje kraina Terchowa i Vratna zapewni Państwu doskonałe wakacje pełne relaksu, rozrywki i niezapomnianych przeżyć oraz pozwoli zwiedzić jeden z najpiękniejszych zakątków Słowacji.

Zimą można tu korzystać z jednego z najlepszych ośrodków narciarskich na Słowacji - Vrátna Free Time Zone, który przez 100 dni gwarantuje doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa, freeride, snowboardu czy skialp. Można również podziwiać niezwykłe, zamarznięte wodospady w skalistym kanionie (Diery Jánošíkove), zaledwie kilkaset metrów za hotelem a także korzystać z licznych spacerów w pięknej scenerii. Możesz także cieszyć się z zimowych, nocnych wycieczek w góry z użyciem rakiet śnieżnych. Możesz również odwiedzić jedną z wielu imprez w zimie, jak mistrzostwa Europy w piłce, snowboard, poznać tutejsze rasy koni, odwiedzić tradycyjne gospodarstwa rolne.

galeria zdjęć

dane kontaktowe

Adres
013 06 Hotel Diery *** - Terchová Biely Potok 013 06
Hotel Diery *** - Terchová Biely Potok 013 06
Telefon
tel.: +421 (41) 56 95 323 mobil: +421 (911) 56
Fax
fax: +421 (41) 56 95 217
Telefon komórkowy
tel.: +421 (41) 56 95 323 mobil: +421 (911) 56
E-mail
info@hotel-diery.sk
Strona www
www.hotel-diery.sk
12.07.2015

dołącz do nas!